Informacje sportowe-Lipiec

Jedyna imprezą w której startowali w lipcu nasi reprezentanci była II liga juniorów. Zawody odbyły się w Szczyrku w dniach 24.07-2.08. Na starcie stanęło 46 drużyn. Nasza drużyna miał 24 numer startowy (decydował średni ranking składu podstawowego). 3 najlepsze drużyny awansowały do I ligi a drużyny od 33 miejsca w dół spadały do rozgrywek wojewódzkich. W końcowej klasyfikacji nasz zespół sklasyfikowany został na 24 miejscu, jednakże tylko zwycięstwo w ostatniej rundzie pozwaliło utrzymać się wśród drugoligowców. Najwięcej punktów dla drużyny( 7,5 z 11 partii) zdobyła Anna Kubicka, jednakże na szczególne wyróżnienie zasłużyli juniorzy młodsi: Mateusz Skowron i Wojciech Burzak. Drużyna grała w składzie( w nawiasach ilość zdobytych punktów): Wiktor Slany(2,5), Jędrzej Błaszczak(4,0), Wojciech Burzak(6,5), Mateusz Skowron(7,0), Anna Kubicka(7,5), Oliwia Gil(4,5).

W czasie trwania rozgrywek II ligi juniorów odbyły się dwie imprezy dodatkowe, w których brali udział nasi zawodnicy. 27.07. rozegrano turniej szachów błyskawicznych. Na starcie stanęło 111 zaw. Anna Kubicka zdobyła 6,5 pkt. w 11 grach i sklasyfikowana została na 29 miejscu. 30.07. odbył się turniej szachów szybkich. Tym razem wśród 56 zawodników było czworo zawodników KS „Carbo”, którzy zajęli następujące miejsca: 4. Anna Kubicka, 7. Wiktor Slany, 25. Wojciech Burzak i 33. Jędrzej Błaszczak